< back to Search

Office for rent

Blue Bay Tower, Business Bay

AED 119,000

AED 200 / sqft

Reference No. L-144095

Size
595.00 sqft
Cheque
No. of Cheques
1
Availability
Availability Date
2025-03-06

Sherif Raslan
Sherif Raslan

Consultant

Sherif Raslan
Sherif Raslan