< back to Search

Office for rent

Blue Bay Tower, Business Bay

AED 3,670,200

AED 200 / sqft

Reference No. L-144091

Size
18351.00 sqft
Parking Count
No. of Parkings
23
Cheque
No. of Cheques
1
Availability
Availability Date
2025-10-09

Chickita Mehta
Chickita Mehta

Senior Consultant

Chickita Mehta
Chickita Mehta