< back to Search

Office for rent

Jumeirah Business Centre 1 (JBC 1), Jumeirah Lake Towers

AED 236,285

AED 215 / sqft

Reference No. L-143172

Size
1099.33 sqft
Parking Count
No. of Parkings
1
Cheque
No. of Cheques
1
Availability
Availability Date
2025-08-05

Dheeraj Motwani
Dheeraj Motwani

Consultant

Dheeraj Motwani
Dheeraj Motwani