< back to Search

Office for rent

Single Business Tower, Sheikh Zayed Road

AED 377,000

AED 260 / sqft

Reference No. L-143501

Size
1450.00 sqft
Parking Count
No. of Parkings
2
Cheque
No. of Cheques
1
Availability
Availability Date
2026-03-26

Warren Gonsalves
Warren Gonsalves

Consultant

Warren Gonsalves
Warren Gonsalves