< back to Search

Office for rent

Almas Tower, Jumeirah Lake Towers

AED 271,405

AED 340 / sqft

Reference No. L-141892

Size
798.25 sqft
Parking Count
No. of Parkings
1
Availability
Availability Date
2025-12-23

Mahmoud Mansour
Mahmoud Mansour

Associate Director

Mahmoud Mansour
Mahmoud Mansour